38Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli İstanbul

Sesli İstanbul

Sesli İstanbul

Merhabalar sevgili Sesli İstanbul Kullanıcılarımız.

Bilmiş oldugunuz üzere internet’in üzerinde bir çok eglence mekanları bulunmaktadır. Bu mekanlar kullanıcılarımızın eglence noktaları olarak ve takıldıkları en iyi mekanlar olarak büyük ilgi görmüştür. Bu neden’den dolayı bazı kullanıcılarımız aynı il’den kişiler ile tanışmak istemektedirler.

Bu neden’den dolayı Sesli İstanbul sitelerin’den aynı ilden kişiler ile arkadaş olmak isteyen kullanıcılarımız il’e göre hazırlanan sitelere gelerek dakikalarını geçirmektedirler. İstanbul ilimize göre hazırlanan siteler’de insanlarımız hem hemşelerini bularak hemde yeni kişiler ile tanışarak vakit geçirmektedir.

İstanbul iline baglı olan Avcılar, Ataşehir, Bagcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Pendik, Kadıköy, Üsküdar, Esenyurt gibi 39 adet ilçe’den oluşan ilimiz’den kişilerimiz Sesli istanbul merkezleri’ne gelerek rahatlıkla diledikleri sürece takılmaktadır.

Siz kullanıcılarımız’da bir Google sayfası açarak arama yerine Sesli veya Sesli İstanbul gibi kelimeler yazarak anında girişinizi saglayabilir ve yeni arkadaşlıklar kurmaya başlayabilirsiniz.

Bir çok kişi Sesli İstanbul merkezlerine gelerek yeni kişiler ile tanışma olanagına sahip olmuş ve ve günlük hayatların’da real buluşarak çeşitli gezintiler yaparak vakitlerini geçirmiştir. Sizler’de activex denetimi’ni bilgisayarınıza yükleyerek gelebilir ve dakikalarınızı geçirmeye başlayabilirsiniz

 

Şimdiden iyi sohbetler dilerim.

12 Tem 2017 1096 Görüntüleme

Gönder